RIJSCHOOL SECURA

Vormingsmoment voor de begeleiders

Rijschool Secura, uw partner voor professionele rijopleidingen.
Vormingsmoment. Samen voor vaardige, veilige en respectvolle bestuurders

Iedereen die een leerling wil begeleiden tijdens de oefenperiode (en dus vermeld moet worden op het voorlopig rijbewijs) moet vanaf 1 oktober 2017 eerst een vormingsmoment van 3 uur gevolgd hebben. Deze nieuwe regeling geldt enkel indien het voorlopig rijbewijs werd aangevraagd nà 1 oktober 2017. Als het voorlopig rijbewijs werd aangevraagd vóór 1 oktober 2017 dan blijft de oude wetgeving van kracht.

De prijs bedraagt 20 euro per begeleider. De leerling mag gratis deelnemen aan de sessie. Alhoewel dit laatste niet verplicht is raden we de leerling ten zeerste aan om de cursus mee te volgen.

Locatie Datum Inschrijven (Per begeleider 1 formulier)
Roeselare Saturday 21 September 2019 - 13:00 to 16:00 Inschrijven
Diksmuide Wednesday 25 September 2019 - 18:30 to 21:30 Inschrijven
Ieper Saturday 5 October 2019 - 09:00 to 12:00 Inschrijven
Veurne Monday 7 October 2019 - 18:30 to 21:30 Inschrijven
Menen Saturday 12 October 2019 - 09:00 to 12:00 Inschrijven
Ieper Tuesday 15 October 2019 - 18:30 to 21:30 Inschrijven
Oostende Wednesday 16 October 2019 - 18:30 to 21:30 Inschrijven
Roeselare Saturday 19 October 2019 - 13:00 to 16:00 Inschrijven
Diksmuide Monday 28 October 2019 - 18:30 to 21:30 Inschrijven
Ieper Saturday 2 November 2019 - 09:00 to 12:00 Inschrijven

Pages