THEORIE

Agenda

Glansrijk door uw theorie-examen met Rijschool Secura!
Theorie A&B Torhout febr 2024
Met deze theoriecursus bereidt Rijschool SECURA kandidaat-bestuurders voor op theorie-examen categorie B (auto) en A (bromfiets en moto)..

Wanneer?
Wednesday 21 February 2024 - 17:30 to 21:30
Thursday 22 February 2024 - 17:30 to 21:30
Friday 23 February 2024 - 17:30 to 21:30
Theorie A&B Oostende febr 2024
Met deze theoriecursus bereidt Rijschool SECURA kandidaat-bestuurders voor op theorie-examen categorie B (auto) en A (bromfiets en moto)..

Wanneer?
Saturday 24 February 2024 - 09:30 to 16:00
Sunday 25 February 2024 - 09:30 to 16:00
Theorie A&B Diksmuide mrt 2024
Met deze theoriecursus bereidt Rijschool SECURA kandidaat-bestuurders voor op theorie-examen categorie B (auto) en A (bromfiets en moto)..

Wanneer?
Saturday 2 March 2024 - 09:30 to 16:00
Sunday 3 March 2024 - 09:30 to 16:00
Theorie A&B Brugge mrt 2024
Met deze theoriecursus bereidt Rijschool SECURA kandidaat-bestuurders voor op theorie-examen categorie B (auto) en A (bromfiets en moto)..

Wanneer?
Saturday 23 March 2024 - 09:30 to 16:00
Sunday 24 March 2024 - 09:30 to 16:00
Theorie A&B Oostende Paasvakantie '24
Met deze theoriecursus bereidt Rijschool SECURA kandidaat-bestuurders voor op theorie-examen categorie B (auto) en A (bromfiets en moto)..

Wanneer?
Monday 1 April 2024 - 09:00 to 15:30
Wednesday 3 April 2024 - 09:00 to 15:30

Pages